Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

niedziela, 25 listopad 2018 00:42

Czego aktywiści transpłciowi chcą dla Waszych dzieci?

Napisane przez Redakcja

Aby zilustrować, jak radykalne środki stosują przedstawiciele ideologii transpłciowej, warto przeanalizować porady dr Diane Ehrensaft, psychologa rozwojowego i autora książki „The Gender Creative Child” („Dziecko twórcze płciowo”). Dr Ehrensaft jest jedną z głównych orędowniczek  określania płci dziecka na podstawie podejmowania obserwacji i afirmację tego, co dziecko mówi o swojej płci lub w jaki sposób się zachowuje.


- Transseksualni aktywiści chcą pomóc nastolatkom, którzy zmagają się z problemami tożsamości płci, lecz nie chcą narzucać ideologii małym dzieciom – twierdzą niektórzy, zwłaszcza na zachodzie, gdzie aktywizm transseksualny jest na porządku dziennym. – Niestety, choćby pobieżna analiza faktów pokazuje co innego.

 

Aby zilustrować, jak radykalne środki stosują przedstawiciele ideologii transpłciowej, warto przeanalizować porady dr Diane Ehrensaft, psychologa rozwojowego i autora książki „The Gender Creative Child” („Dziecko twórcze płciowo”). Dr Ehrensaft jest jedną z głównych orędowniczek w określania płci dziecka przez uważną obserwację, a następnie afirmację tego, co dziecko mówi o swojej płci lub w jaki sposób działa. Dr Ehrensaft propaguje więc bardzo wczesne utwierdzanie częście dzieci w przynależności do płci im przeciwnej.

 

Pani Ehrensaft jest bardzo wpływową postacią w ruchu trans, zasiada w radzie dyrektorów Gender Spectrum, organizacji wspierającej organizacje trans w San Francisco, pełni funkcję dyrektora kliniki ds. płci dla dzieci ze szpitala uniwersyteckiego Uniwersytetu Kalifornia-San Francisco.
Jeśli chcesz zrozumieć cele, jakie stawia sobie ruch transseksualny, warto obejrzeć konferencję pani Ehrensaft z 2016 r., w której wzięło ponad 400 osób i posłuchać odpowiedzi udzielonych wówczas rodzicom.Występujący mówią na niej otwarcie o swoich planach i wyjaśniają, w jaki sposób zdobywają serca i umysły następnej generacji, co powoduje, że zarówno transseksualna młodzież, jak też młodzi ludzie wspierają ideologię trans. Jeden z mówców prezentuje kreskówkę, w której rodzic pyta drugiego, pchającego wózek, czy jego dziecko jest chłopcem czy dziewczynką. „Nie wiem" – odpowiada matka. – „Nie można jeszcze tego określić." I to stwierdzenie nie było to żartem.


Po prezentacji jedna z matek zapytała panią Ehrensaft, jak najlepiej wyjaśnić pojęcie płci trzy-, cztero- i pięciolatkom? „Moja córka zadaje wiele pytań o ekspresję i tożsamość płciową, nie wiedząc o co pyta, a mi brakuje aparatury pojęciowej, żeby z nią o tym porozmawiać” – wyjaśnia. „Czy to chłopiec, czy to jest dziewczyna, co to znaczy być chłopcem, a co – dziewczyną?” – pyta dziecko. – „Czy chłopcem jest się dlatego, że ma się penisa, a dziewczyną dlatego, że ma się pochwę?”.  „Nie bardzo wiem, jak używać języka, aby mówić o płci.”


Odpowiedź dr Diane Ehrensaft daje jasny obraz tego, jak działacze trans chcą przekazać dzieciom ideologię płynności płci:
1. „Jeśli chodzi o pytanie, czy to chłopiec, czy to dziewczyna, powiedziałbym, że nie wiemy – będziemy musieli ich zapytać, bo tylko oni wiedzą na pewno.
2. „Powiedziałbym też, że niektórzy ludzie myślą, że jeśli masz penisa, jesteś chłopcem, a jeśli masz pochwę lub srom, jesteś dziewczyną, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. Jeśli jesteś chłopcem, to dlatego, że twój umysł mówi ci, że jestem chłopcem. Jeśli jesteś dziewczynką, to dlatego, że twój umysł mówi ci, że jesteś dziewczynką”.
3. „Następna sprawa: Niektórzy myślą, że są tylko dwie płcie. Ale jest wiele rodzajów płci – i to jest jak tęcza. Ma różne kolory”.


W tym wystąpieniu pani psycholog podkreśla, że należy zaprzestać socjalizowania dzieci poprzez „przestarzałe przekonania, takie jak idea, że mężczyźni mają penisy, a kobiety mają waginy lub że są tylko dwa rodzaje płci”. Zamiast tego, dzieci w wieku trzech lat muszą zostać poinformowane, że możesz być tym, kim chcesz, niezależnie od rzeczywistości biologicznej. Jeśli dzieci na co dzień spotykają dorosłych, którzy jeszcze nie porzucili zdrowego rozsądku, to przez zwolenników filozofii pani Ehrensaft zostaną delikatnie wprowadzone w pojęcie transfobii.


Poglądy Ehrensaft rozszerzają się także na to, jak dziecku w wieku 1-2 lat na poziomie informacji prewerbalnych, a więc przekazów silnych mentalnie i podświadomościowo,  informować o idei płynności płci.
Ehrensaft zaleca rodzicom, aby szukali oznak, że ich dziecko może być w rzeczywistości odmiennej płci, lub jakikolwiek innej płci, także takiej, która jest jeszcze nie nazwana i prawdopodobnie nie odkryta.


Aktywistki trans są szczególnie nastawione na młodych ludzi, ponieważ słusznie uważają, że indoktrynacja jest bardziej efektywna w młodszym wieku. Eksperci tacy jak Ehrensaft informują o nowych programach nauczania dla szkół, nowych politykach rządowych i nowych reakcjach społecznych, sprzyjających ideologii transseksualnej. Niezwykle ważne jest, aby ludzie byli świadomi tego, co ta ideologia zakłada, i abyśmy dowiadywali się, czy przeniknęła ona do programu nauczania w Naszej lokalnej szkole.
Aktywistki Trans toczą wojnę dla serc i umysłów następnej generacji. Nie oszukuj się: to także Twoje dzieci.


Za: Life Site News
https://www.lifesitenews.com/blogs/in-their-own-words-what-transgender-activists-have-in-store-for-your-childr?utm_content=buffer83588&utm_medium=LSN%2Bbuffer&utm_source=facebook&utm_campaign=LSN&fbclid=IwAR0XIt-_7-dgcksMU054g5NUdqOwfMLwXFssFj0aCZ4EbaVMVD0oBKeou4U