Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

środa, 19 luty 2020 23:22

Seria procesów przeciwko Stowarzyszeniu Rodzin Wielodzietnych za obronę dzieci przed indoktrynacją

Napisane przez Redakcja

Seria procesów  procesów wytoczonych przeciwko Stowarzyszeniu Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza za obronę dzieci przed demoralizującą indoktrynacją i zaburzaniem ich seksualnej tożsamości rozpocznie się w ten piątek.


Informujemy, że 21 lutego (piątek) 2020 r.  o godz. 9:30 w sali 592 (korytarz J piętro V) w gmachu Sądu Okręgowego w Warszawie, XXV Wydziału Cywilnego, al. Solidarności 127 w Warszawie. odbędzie się pierwsza rozprawa z serii procesów wytoczonych przeciwko Stowarzyszeniu Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza za obronę dzieci przed demoralizującą indoktrynacją i zaburzaniem ich seksualnej tożsamości przez   "edukację" rzekomo anty-dyskryminacyjną.


Najbliższa rozprawa dotyczy procesu wytoczonego przez Małgorzatę Fuszarę, promotorkę ideologii LGBTQ i specjalistkę od polityki i edukacji rzekomo anty-dyskryminacyjnej, w latach 2014-2015 pełnomocnik ds. równego traktowania w rządzie PO-PSL.

Nasze Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci przystapiło jako interwenient uboczny do procesu po stronie pozwanej organizacji.


Zwracamy się z prośbą o rzetelne i szerokie informowanie o procesie, a także, w miarę możności o solidarną obecność na rozprawach.

PONIŻEJ W ZAŁĄCZNIKACH NAJDĄ PAŃSTWO

- INFORMACJE O JAWNYCH I UKRYTYCH PRZYCZYNACH POZWANIA

- LISTĘ ORGANIZACJI, KTÓRE POZWAŁY STOWARZYSZENIE RODZIN WIELODZIETNYCH...

- INFORMACJE O PROCESACH ŚRODOWISK LGBTI I SEKSEDULATORÓW PRZECIWKO STOWARZYSZENIU RODZIN

- PIGUŁKĘ RZETELNEJ WIEDZY O LGTI