Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

poniedziałek, 16 marzec 2020 22:22

Poodczas epidemii kliniki aborcyjne pracują

Napisane przez Redakcja

Podczas epidemii COVID-19 kliniki aborcyjne na całym świecie pozostają otwarte, a przedstawiciele przemysłu aborcyjnego i legislatorzy w wielu krajach nadal kooperują, aby jeszcze bardziej powiększyć dostęp do aborcji i jej publicznego finansowania – przestrzega Citizen Go.

156.073 potwierdzonych przypadków COVID-19 na całym świecie.
5.821osoby zmarły w wyniku zakażenia wirusem.

Prawdopodobnie kiedy czytają Państwo ten e-mail, liczby zarażonych i zmarłych są jeszcze wyższe.

Wiele osób na całym świecie obawia się dalszego rozprzestrzenianie się COVID-19 (koronawirus). Każdy z nas zastanawia się jak wpłynie to na nasze życie. Widzimy bezprecedensowe ograniczenia podróżowania, zamykanie budynków użyteczności publicznej i zakazy zgromadzeń.

W wielu rejonach świata ludzie poddawani są kwarantannie, gdy przypadki zakażenia miały miejsca w ich lokalnej społeczności albo do zarażenia doszło w szkole lub miejscu pracy. W wielu krajach zamykane są szkoły, pracownicy nie mogą dostać się do swoich miejsc pracy, występują ograniczenia zakupów w sklepach spożywczych, wracają granice między państwami. 

- Prosimy Państwa, wszystkich naszych sympatyków i przyjaciół, aby przyłączyli się do całego zespołu CitizenGO we wspólnej modlitwie za ofiary COVID-19, za wszystkich tych, którzy są dotknięci epidemią, ich rodziny, oraz za tych, którzy pozostają w kwarantannie, lub których życie zostało całkowicie zrujnowane w związku z tym co się obecnie dzieje – zaprasza CitizenGo. - W CitizenGO głęboko wierzymy, że Pan Bóg jest też Panem historii, jest większy niż jakiekolwiek pandemie czy kataklizmy.
Zapewniają, że CitizenGO nadal pozostaje w pełni zaangażowany w swoją misję.

Dlaczego?
Bo światowe media, ani dziś, ani nigdy wcześniej nie opowiedziały swoim odbiorcom  historii o  tym, że każdego dnia 153.425 nienarodzonych dzieci umiera w wyniku aborcji (na podstawie danych WHO czyli Światowej Organizacji Zdrowia).

Tymczasem podczas epidemii COVID-19 kliniki aborcyjne na całym świecie pozostają otwarte, a przedstawiciele przemysłu aborcyjnego i legislatorzy w wielu krajach nadal kooperują, aby jeszcze bardziej powiększyć dostęp do aborcji i jej publicznego finansowania.

Na podstawie: CitizenGo