Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 11 kwiecień 2020 18:02

Kampania „40 dni dla życia” uratowała już 343 dzieci

Napisane przez Redakcja

- Ta rozmowa pozwoliła mi wybrać życie dla mojego dziecka – mówią rodzice o spotkaniu z wolontariuszami pro-life pod klinikami aborcyjnymi w Stanach. Tylko w ciągu minionych 40 dni organizacje dowiedziały się o 343 przypadkach uratowania dzieci od aborcji. To wpływ ich rozmów i intensywnej modlitwy.



Akcja „40 dni dla życia” polega na stałych dyżurach pod klinikami aborcyjnymi i regularnej modlitwie. Trwa tyle, ile Wielki Post i – jak pokazują doświadczenia wolontariuszy pro-life – przynosi duże efekty.

El Paso

Drugiego dnia kampanii ogłoszono pierwszy potwierdzony raport o uratowaniu dziecka w El Paso w Teksasie. Młoda para opuściła firmę aborcyjną Hill Top i rozmawiała z dwoma wolontariuszami akcji „40 dni dla życia”. Ta rozmowa pomogła parze wybrać życie dla swojego dziecka.

Richmond

Kilka dni później, w Richmond w stanie Wirginia, lider czuwania „40 dni życia” o imieniu Savannah rozmawiał z młodą kobietą, która właśnie otrzymała pozytywny test ciążowy w Planned Parenthood. Kobieta powiedziała Savannah, że boryka się z problemami finansowymi, nie ma ubezpieczenia, a jej chłopak wywiera na nią presję, by zabiła dziecko.
„Mimo to postanowiła rzucić chłopaka zamiast swojego dziecka!” – mówi Savannah. Organizacja pro-life pomogła jej, ułatwiając dostęp do środków, których będzie potrzebować.

Louisville

Tato z Louisville w stanie Kentucky skontaktował się mailem z „40 dnia dla życia”, aby przekazać, że on i jego partnerka byli w placówce aborcyjnej, ale wybrali życie dla swojego dziecka z powodu wolontariuszy pro-life, stojących na zewnątrz. Zaledwie kilka chwil dzieliło ich od aborcji, kiedy zmienili zdanie.

„Wyszliśmy z kliniki aborcyjnej na kilka minut przed ostatecznym zabiegiem” - napisał. „Proszę powiedzieć czuwającym wówczas pod budynkiem wolontariuszkom, że„ miły młody człowiek ”, który rozmawiał z kilkoma z nich, nie zdecydował się na aborcję. Zasługują na to, aby wiedzieć, że ich wysiłki nie poszły na marne ”.

San Francisco

W San Francisco w Kalifornii kobieta przyszła do firmy, zajmującej się aborcją, po tym, jak rodzice ją do tego zmusili. Po rozmowie z wolontariuszami, modliła się z nimi i „odeszła z wielkim uśmiechem na twarzy”.

Flossmoor

We Flossmoor w stanie Illinois uczestnicy czuwania „40 dni dla życia” zobaczyli 20-letnią kobietę zmierzającą w kierunku kliniki aborcyjnej. Po rozmowie z tą młodą matką odprowadzili ją do znajdującego się w pobliżu Centrum Ciąży, gdzie mogła zaplanować badanie ultrasonograficzne i zapisać się na zajęcia dla rodziców. Wybrała życie!

Manhattan

W Nowym Jorku w stanie Nowy Jork kobieta otrzymała broszurę o obronie życia, gdy szła do kliniki aborcyjnej. Godzinę później wyszła z kliniki i powiedziała wolontariuszom: „Nie zakończyłam ciąży!  Mimo że jestem już w 17 tygodniu, w Planned Parenthood powiedziano mi, że to niczemu nie przeszkadza. Naciskali mnie na jej przeprowadzenie. A ja teraz nie mogę uwierzyć, że rozważałam aborcję”.

Święty Paul

Kobieta, która już wychowuje dziecko, poszła do kliniki Planned Parenthood w St. Paul w stanie Minnesota i rozmawiała z wolontariuszami „40 dni dla życia”. Później przyszła im powiedzieć, że uwierzyła, iż jest wystarczająco silna, by utrzymać swoje drugie dziecko. Korzystając z podpowiedzi wolontariuszy zamiast do kliniki aborcyjnej udała się do pobliskiej kliniki ciążowej po pomoc.

Grand Rapids

Młoda kobieta w Grand Rapids w stanie Michigan siedziała chwilę w swoim samochodzie, zanim podeszła do jednego z działaczy na rzecz życia. Po rozmowie zrezygnowała z aborcji.

To tylko niektóre z przykładów, jak modlitwa i wytrwałe działanie w ratowaniu dzieci przed zabójstwem, przynoszą efekty. Ilu przypadków rodzice nie zgłosili – nie wiemy. I mimo że czuwanie pod klinikami musiano przerwać z powodu koronawirusa, a modlitwę kontynuowano w domu, wolontariusze wiedzą już o 343 uratowanych dzieciach.
https://www.liveaction.org/news/40-days-life-spring-2020-343-babies/