Wydrukuj tę stronę
sobota, 30 maj 2020 10:57

Handel organami nienarodzonych dzieci. Szokujące kulisy działań korporacji aborcyjnej

Napisane przez Redakcja

Dotąd Planned Parenthood zaprzeczało, by kiedykolwiek prowadzono nielegalną sprzedaż części ciał nienarodzonych dzieci. Aborcyjna korporacja pozywała piszących o tym procederze dziennikarzy, teraz na jaw wyszły jednak dokumenty oraz zeznania menedżerów i dyrektorów tej firmy, którzy potwierdzają, że firma handlowała ludzkimi organami.


Antyaborcyjna organizacja Center for Medical Progress (CMP) opublikowała film z fragmentami zeznań pracowników wysokiego szczebla aborcyjnego potentata Planned Parenthood. Zeznając pod przysięgą, dyrektorzy i menedżerowie przyznają, że byli świadomi handlowania częściami ciał nienarodzonych dzieci.
https://youtu.be/PgUULMCzm8c
Pojawiają się tam m.in. zeznania dyrektor Tram Nyguen, która kierowała filią Plannde Parenthood Gulf Coast, i dyrektor medycznej Dorothy Ferguson. W filmie występuje też dr Deborah Nucatola, była główna dyrektor usług medycznych Planned Parenthood Federation of America. Zeznania pochodzą z 2019 r. – podaje CMP.

W filmie przedstawiono też maile z dokumentami i umowami, które potwierdzają, że kadra kierownicza w centrali korporacji była świadoma handlu częściami ciał. Dr Nucatola przyznała pod przysięgą, że wiedziała, że oddział w Los Angeles otrzymuje pieniądze za części ciała, ale – jak stwierdziła – nigdy nie zadała sobie trudu, aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem.
Dokumenty mające świadczyć o nielegalnym handlu Planned Parenthood dostępne są na stronie internetowej Center for Medical Progress.
Organizacja od lat wzywa do zatrzymania aborcji w USA, wielokrotnie też ujawniała szokujące nagrania z zabiegów przeprowadzanych przez Planned Parenthood.

Opisujący nowe nagranie CMP portal antyaborcyjny liveaction.org wskazuje, że otrzymywanie pieniędzy za „podarowane” części ciał nie jest w USA nielegalne – o ile stanowi jedynie rekompensatę za transport narządów, „przetwarzanie” i inne tego typu ponoszone koszty. „Planned Parenthood” nie robiło żadnej z tych rzeczy, ale pobierało pieniądze za dostarczanie innym podmiotom zbywalnych części ciał” – wskazuje organizacja.

Kierownik projektu Center for Medical Progress David Daleiden apeluje, by wyciągnąć konsekwencje wobec aborcyjnej korporacji.

– Okłamywali opinię publiczną i Kongres, ale teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że Planned Parenthood sprzedawało części ciał płodów. Żywe dzieci w łonach matek i kobiety w ciąży traktowali jak pieniężne plony – powiedział Daleiden.


https://www.tvp.info/48245577/handel-organami-nienarodzonych-dzieci-szokujace-kulisy-dzialan-korporacji-aborcyjnej?fbclid=IwAR1UKnjAm8hlPotQWFvB2gXJfQV13Xs-dmtwatiRLgd9_NN98YeOpSTxtgo

Artykuły powiązane