Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

niedziela, 03 marzec 2019 23:06

Jak krok po kroku przyzwyczaja się społeczeństwo do uznania pedofilii

Napisane przez Redakcja
Odpowiedzialny za rządów prezydenta Obamy za program „Bezpieczne szkoły" Kevin Jennings jest autorem książek propagujących postawy gejowskie wśród licealistów i studentów. Co zastanawiające, na ich wydawcę wybrał firmę, która w tamtym czasie równocześnie równocześnie popierała i propagowała pedofilię. 
 
Kevin Jennings jest założycielem sieci edukacyjnej dla gejów i lesbijek (Gay, Lesbian, Straight Education Network). Życie poświęcił na promowanie swojej wersji „praw człowieka". „Historie gejów i lesbijek dla licealistów i studentów” (1994); „Jeden nauczyciel w dziesiątce: nauczyciele gejów i lesbijek opowiadają swoje historie” (1994), „Wymowne opowieści spoza szkoły” (2000) – to tytuły jego książek, które pokazują tę jego działalność. 
Na to, że swoją progejowską działalność łączy z działalnością pedofilską, wskazuje wybór wydawcy, któremu powierzył swoje książki. Firma Alyson Publications propagowała wówczas pedofilię, w tym Północnoamerykańskie Stowarzyszenie Miłości Mężczyzn i Chłopców (NAMBLA). To ona stworzyła historię o dziewczynce Heather, która ma dwie mamusię ma dwie mamusie i inne pro-homoseksualne książki dla dzieci. Równocześnie z nimi propagowała takie teksty popierającepedofilię, jak:
- „Macho Sluts”, czyli zbiór krótkich opowiadań, wśród nich: opowieść o lesbijce, która uprawia z własną 13-letnią córką sad-masochistyczny seks;
- „Age Taboo", czyli antologia argumentów na rzecz pedofilii; 
- „Pedofilia: radykalny przypadek”
i szereg innych książek.
„To oburzające, że ta sama firma, która sprzedaje książki, które warunkują dzieci do akceptacji homoseksualizmu, wydaje również instrukcje, w jaki sposób pedofile mogą uprawiać seks z dziećmi, nie dając się złapać" - powiedział Peter LaBarbera, redaktor raportu o działalności pro-homoseksualnej. – „Mamy nadzieję, że uda się zrównoważyć debatę w okręgach szkolnych w całym kraju, które rozważają te książki w swoim programie nauczania."
Te powiązania oraz to, że autor pełnił funkcję odpowiedzialnego za bezpieczeństwo dzieci w szkołach pokazuje, jak krok po kroku przyzwyczaja się społeczeństwo do uznania pedofilii jako akceptowanej. 
Americans for truth