Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 24 październik 2020 16:43

Internetowy Słownik Webstera zmienia definicję słowa, aby dopasować go zwolenników LGBT

Napisane przez Redakcja


- Po tym, jak senator Mazie Hirono zaatakowała sędzinę Amy Coney Barrett za użycie terminu „preferencje seksualne” w odniesieniu do homoseksualizmu, twierdząc, że jest on „obraźliwy” i „przestarzały”, Słownik Webstera zmienił definicję tego słowa w Internecie.„Pozwólcie, że wyjaśnię:„ preferencje seksualne ”to obraźliwy i przestarzały termin. Jest używany przez działaczy przeciwko LGBTQ, aby zasugerować, że orientacja seksualna jest wyborem – mówiła senator Mazie Hirono. – Nie jest. Orientacja seksualna jest kluczową częścią tożsamości osoby”.

Zaraz po tym Webster’s Dictionary zmodyfikował definicję „preferencji”, aby wskazać, że termin ten jest „obraźliwy”, gdy jest używany w odniesieniu do orientacji seksualnej.
Jeszcze w zeszłym miesiącu Webster’s Dictionary zawierał definicję„ preferencji ”jako„ orientacji ”lub„ preferencji seksualnych. DZISIAJ zmienili to i dodali słowo„ obraźliwe”.
W taki sposób znaczenie słowa, o którym decydowała zmiana używania go przez rzesze ludzi, została zmieniona po jednej wypowiedzi. Nie wróży to dobrze dla przemian, jakie w najbliższej przyszłości ideologia gender będzie wprowadzać w społeczeństwie.

Na podstawie:
https://www.lifesitenews.com/news/websters-dictionary-alters-words-definition-to-match-senators-pro-lgbt-diatribe