Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 13 luty 2021 12:01

Moc głosu rodziców. Genderowe przepisy dla szkół stanu Wirginia powstrzymane

Napisane przez Redakcja

Dzięki zdecydowanej postawie rodziców, do szkół stanu Wirginia nie zostaną wprowadzone Genderowe przepisy. Niebezpieczne dla zdrowego rozwoju dzieci zapisy forsowały lewicowe władze stanowe.


Dokument, który spotkał się z masowymi protestami rodziców to „Modelowe Przepisy o Traktowaniu Transpłciowych Uczniów w Szkołach Publicznych w Wirginii”. Miał on obowiązywać we wszystkich publicznych szkołach i obejmował dzieci od 6 do 18 roku życia.
Gednerowe przepisy zakładały np. możliwość korzystania przez uczniów z toalet, szatni, pryszniców wedle przeciwnej płci jeśli tylko „stale się z nią identyfikują”. Równocześnie zakazano konfrontowania uczniów, którzy chcieliby korzystać z pomieszczeń dla płci przeciwnej.
Władze chciały, by dzieci miały też dowolność udziału w zajęciach dla płci przeciwnej, także tych pozalekcyjnych – dotyczyło to także rywalizacji sportowej. Ten problem jest gorący w USA, bowiem coraz więcej środowisk zauważa, że w wielu dyscyplinach kobietom trudno rywalizować z „transpłciowymi koleżankami”.

https://www.pch24.pl/-moc-glosu-rodzicow--genderowe-przepisy-dla-szkol-stanu-wirginia-powstrzymane,81974,i.html#ixzz6mLsVJy5z

Fot. (Zdjęcie ilustracyjne)/ pch24