Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

poniedziałek, 26 kwiecień 2021 21:04

Big Tech, American Airlines i Marriott atakują zakaz „zmiany płci” dzieci

Napisane przez Redaktor


Amerykańskie korporacje, w tym: Amazon, Apple, Facebook, Google wzmagają swoje poparcie dla liberalnych działań. Zaatakowały właśnie ustawę w Teksasie, która zakazuje „zmiany płci” dzieci.Wcześniej w tym tygodniu 43 firmy celowały w prawodawców z Teksasu w sprawie prorodzinnych projektów ustawowych w obu izbach stanowej legislatury.
„Takie ustawodawstwo byłoby sprzeczne ze znanym nam Teksasem i naszymi własnymi wysiłkami, aby przyciągnąć i zatrzymać najlepsze talenty oraz konkurować o interesy” – napisały firmy w oświadczeniu w poniedziałek. Dodały, że „będą nadal sprzeciwiać się” ustawom, które „powodują podziały”.
Sygnatariusze listu to American Airlines z siedzibą w Teksasie, Amazon, Apple, Dell, Facebook, HP, IBM, Lime, Marriott, Nestlé, PayPal, Salesforce, Unilever i United Airlines. Microsoft i bp, dwie korporacje popierające „Wielki Reset” – czyli wspierany przez ONZ plan „reorganizacji wszystkich aspektów” globalnego społeczeństwa – również dołączyli do listu.
Oświadczenie zostało opublikowane przez Texas Competes, koalicję pro-LGBT zrzeszającą ponad 1400 firm.
Republikanie z Teksasu w zeszłym tygodniu jednogłośnie przyjęli SB 29, ustawę podtrzymującą biologiczne standardy dla zawodów lekkoatletycznych w stanie. W piśmie Texas Competes firmy fałszywie scharakteryzowały przyjęcie standardów biologicznych  jako próbę „zakazania najlepszej praktyki medycznej, która ratuje życie”.


https://www.lifesitenews.com/news/big-tech-american-airlines-marriott-attack-bills-that-ban-child-sex-changes-protect-girls-sports

Fot. Shutterstock