Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

piątek, 20 sierpień 2021 09:17

Nauczycielka „queer neuroróżnorodna” przechwala się indoktrynacją małych dzieci do ideologii gender

Napisane przez Redakcja

 

Nauczycielka w przedszkolu i samozwańcza „edukatorka seksualna XXI wieku” przechwalała się indoktrynowaniem małych dzieci do radykalnych poglądów na temat „płci”, „koloru skóry” i „zgody”. Mówi to w filmie Tik Tok,. „Kreacja Koe”, bo tak siebie określa, powiedziała, że ​​był to jej pierwszy rok, w którym prowadzi własną klasę przedszkolną, którą robi razem z „innym queerowym pedagogiem neuroróżnorodnym”.

Robby Starbuck, kandydat na kongresmena z Tennessee, który uczynił szkołę głównym celem swojej kampanii, udostępnił wideo na Twitterze, pisząc: „Ona może może skończyć jako nauczyciel twojego dziecka, a ty nawet nie dowiedziałbyś się o szaleństwie, którego uczy dopóki twoje dziecko ci o tym nie powie”.

Jak podaje portal „Koe Creation”, aktywista i autor, który promuje „związki poliamoryczne” i omawia seksualność z małymi dziećmi, wygłosił prelekcje promujące społeczną akceptację radykalnych ideologii i zachowań seksualnych w tak prestiżowych instytucjach, jak Uniwersytet Stanforda, UW Medical Szkoła i Uniwersytet Luterański Pacyfiku.

Fot. Twitter video screenshot

Na podstawie:

https://www.lifesitenews.com/news/queer-neurodivergent-teacher-brags-about-indoctrinating-small-children-into-gender-ideology/?utm_source=featured&utm_campaign=usa