Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

piątek, 14 czerwiec 2019 20:48

Google po raz kolejny popiera społeczność LGBTQ

Napisane przez Redakcja


„[Pracownicy LGBTQ] są źródłem dumy dla nas i źródłem nadziei dla ludzi na całym świecie, którzy nie czują się komfortowo będąc we własnych miejscach pracy i społecznościach” –  – pisze dyrektor generalny Google – Sundar Pichai w środowy e-mailu, wysłanym do pracowników. Google ogłosiła aktualizację swojej polityki.Podczas spotkania we wtorek, Pichai i inni szefowie spotkali się z przedstawicielami grup LGBTQ firmy. Omawiali to, co jeden z pracowników nazwał „wzorcem kryzysów” związanym ze społecznością LGBTQ oraz potrzebę wcześniejszego zaangażowania wewnętrznego w grupy LGBTQ w podejmowanie decyzji politycznych.
Na konferencji Code poprzedniego dnia, dyrektor generalna YouTube Susan Wojcicki przeprosiła społeczność LGBTQ po szeroko zakrojonej reakcji na niedawne decyzje firmy dotyczące konserwatywnego kanału Stevena Crowdera.
W notatce dla pracowników Pichai powiedział, że przyjrzał się polityce Google wobec pracowników  i uznaje społeczność LGBTQ.  „Myślimy również o sposobach większego zaangażowania w nasze Społeczność LGBTQ + w ważnych momentach” – napisał w e-mailu, który wyciekł do The Verge.
Pracownicy Google, którzy wcześniej rozmawiali z The Verge, wyrazili gniew i wyczerpanie w związku z działaniami YouTube. „[Kierownictwo] całkowicie nas ignoruje, chyba że jest to ogromny niepokój” - powiedział The Verge. „Nie możemy już im ufać i słuchać ich w dobrej wierze”.
Pichai powtarza przeprosiny Wojcickiej i dodaje, że żałuje, że do nieporozumień wynikłych z programu Crowdera „w miesiącu Pride, kiedy powinniśmy świętować niesamowitą społeczność LGBTQ +, którą wszyscy zbudowaliście w Google”.


Na postawie: https://www.foxnews.com/tech/google-ceo-sundar-pichai-apologizes-to-lgbtq-community-amid-hate-speech-controversy?fbclid=IwAR1hJV3Vk9wvcDdDt1-pmXKSud1pCgtQcf6_egAOF82gGe1s2EJWgy7G60c
https://www.theverge.com/2019/6/12/18663017/google-ceo-sundar-pichai-lgbtq-employees-letter-harassment