Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

niedziela, 29 wrzesień 2019 08:42

Lider listy Koalicji Obywatelskiej za prawem homoseksualistów do adopcji dzieci. „Co przeszkadza?”

Napisane przez Redakcja

Chcę to otwarcie powiedzieć: jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych i zwolennikiem adopcji dzieci przez takie pary – przyznał Jerzy Hardie-Douglas, kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w okręgu koszalińskim. Jak dodał, „pewnych poglądów się nie wyrzeknie”, a wśród nich jest także – ograniczona eutanazja.


Jestem jak najbardziej osobiście za – oznajmił lider chełmskiej listy Koalicji Obywatelskiej do Sejmu Riad Haidar, pytany o to, czy w Polsce...
Hardie-Douglas zorganizował konwencję w szczecineckim kinie „Wolność”. Do głosowania na byłego burmistrza Szczecinka i obecnego radnego powiatu zachęcali obecny burmistrz Daniel Rak oraz poseł PO-KO Sławomir Nitras. Konwencję – zorganizowaną w amerykańskim stylu, jak pisze portal szczecinek.com – połączono z występem Małgorzaty Ostrowskiej.

Kandydat Koalicji do Sejmu podkreślał, że w parlamentarnej pracy szczególnie poświęciłby się zagadnieniom związanym z oświatą i ochroną zdrowia. Jak ocenił, likwidacja gimnazjów przez Prawo i Sprawiedliwość wywołała „niesamowity bałagan”, ale to „najmniejszy problem” – relacjonuje lokalny portal. Hardie-Douglas wskazał przy tym na „przerażającą edukację historyczną” i wprowadzaną przez PiS „indoktrynację”, m.in. w zakresie historii literatury polskiej. Wśród pozycji, znajdujących się na liście lektur nie spodobały mu się Biblia czy „Bogurodzica”.

– Sprawdziłem sobie, jakie są lektury obecnie w szkole. Ta zmiana lektur jest właśnie takim jasnym wskaźnikiem tego, w którą stronę idzie dzisiaj państwo polskie. Jest tam Biblia, w tym fragmenty Ks. Rodzaju, Ks. Hioba, Ks. Psalmów, Apokalipsy św. Jana, jest Bogurodzica, Lament Świętokrzyski, Legendy o św. Aleksym, Kwiatki św. Franciszka z Asyżu… Nie mówię, że to są złe lektury. Większości z nich nie znam. Ale nie ma Szekspira. To, co się dzieje, jest chore po prostu. Po wygranych wyborach, a wierzę, że tak będzie, tą tendencję indoktrynowania młodych ludzi po prostu trzeba będzie zlikwidować – powiedział polityk, cytowany przez szczecinek.com

Poseł jest zwolennikiem małżeństw homoseksualnych i zwolennikiem adopcji dzieci przez takie pary.
https://www.tvp.info/44597113/kandydat-ko-malzenstwa-homoseksualne-i-adopcja-dzieci-eutanazja-pogladow-sie-nie-wyrzekne