Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

wtorek, 04 luty 2020 20:27

Tak zwana„ edukacja LGBTQ” dla dzieci w szkole promuje niezdrowy pomysł, że mogły urodzić się w niewłaściwym ciele – ostrzega Malcolm Clark, współzałożyciel LGB Alliance.

Napisane przez Redakcja

- Kluby LGBT w szkołach nie powinny istnieć, ponieważ stanowią ryzyko dla dzieci – podkreślił Malcolm Clark, współzałożyciel LGB Alliance, organizacji „domagająej się praw lesbijek, biseksualistów i homoseksualistów do określania siebie jako osoby pociągające tę samą płeć”, lecz które nie chcą rozszerzać tego prawa na osoby transpłciowe. – To miejsca, gdzie „drapieżni nauczyciele” mogą z łatwością wykorzystać wrażliwe i zdezorientowane dzieci.


- Nie rozumiem sensu klubów LGBT w szkołach –skomentował. – Są prostolinijni nauczyciele i istnieją drapieżni nauczyciele-geje. … Stąd kluby dla uczniów, poruszające temat orientacji seksualnej, są niepotrzebne i potencjalnie niebezpieczne, ponieważ stanowią niepotrzebną zachętę dla drapieżników.

Clark wyraził zaniepokojenie nowymi wytycznymi RSE w szkołach w całym kraju.
- Tak zwana„ edukacja LGBTQ” dla dzieci w szkole promuje niezdrowy pomysł, że mogły urodzić się w niewłaściwym ciele. Może to następnie prowadzić do umysłowej mediacji przez całe życie – skomentował.

- RSE powstało w celu promowania pojęcia „tożsamości płciowej” wśród dzieci – zwrócił uwagę. – Materiały do ​​czytania to tylko propaganda. Wzrost liczby dziewcząt kierowanych do klinik udzielających porad w tym zakresie wzrosło o ponad 3000% w mniej niż dekadę. Biorąc pod uwagę, że nawet międzynarodowa organizacja promująca zdrowie trans WPATH uważa, że ​​osoby transpłciowe stanowią 1% populacji, wydaje się, że coś innego napędza wzrost liczby dzieci mówiąc, że „urodziły się w niewłaściwym ciele”.

https://christianconcern.com/comment/lgb-alliance-founder-criticises-rse-lessons/