Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

czwartek, 28 listopad 2019 23:12

ONZ promuje pedofilię

Napisała

Jedna z komisji ONZ, która znajduje się pod mocnym wpływem wielu organizacji pro-gejowskich wydała nowe oświadczenie, w którym stwierdziła, że mężczyźni, którzy odbywają stosunki płciowe z innymi mężczyznami (MSM) mają podstawowe prawa. Prawa te uwzględniają 10-letnich chłopców jako MSM. "Za sprawą ONZ świat powoli zwraca swoje kroki w stronę pedofilii" - komentuje dokument David Pickup - "Czy na pewno chcemy pozwolić, by pederastia istniała na tym świecie? W tę stronę właśnie kierują nas niektóre komisje ONZ."

Publikacja, o której wspomina David Pickup ma w swoich założeniach pomagać organizacjom i urzędnikom przeciwdziałającym HIV i STI. W rozdziale poświęconym emancypacji mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami (MSM), autorzy programu stwierdzają, że emancypacja MSM jest sama w sobie formą pomocy i pozwala na skuteczne planowanie, wdrażanie i monitorowanie programów prewencyjnych przecisko HIV i STI (Infekcji przenoszonych drogą płciową). Aby to osiągnąć należy wprowadzić prawa dekryminalizujące MSM, realizować programy destygmatyzujące MSM oraz zmniejszające występowanie prześladowań wobec nich.

Jak twierdzą sami autorzy, działania te mają obejmować wszystkich MSM, włączając w to młodzież w wieku 10-24 lata.

Tak, dekryminalizacja MSM ma obejmować stosunki seksualne mężczyzn z nawet 10 letnimi chłopcami.

Autorem programu jest UNFPA - United Nations Population Fund. Taki jest kierunek obrany przez ONZ. W skład ONZ wchodzi również WHO, która parę lat temu opublikowała matryce dla edukacji seksualnej obejmującej uczenie czterolatków masturbacji.

Program ma nazwę:
Implementing Comprehensive HIV and STI Programmes with Men Who Have Sex with Men
Practical Guidance for collaborative interventions
Definicja MSM: strona 19.

abc2

abc3

abc4