Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

piątek, 11 marzec 2016 23:03

Młodzieżówka szwedzkiej Partii Liberalnej domaga się legalizacji kazirodztwa i nekrofilii

Napisała

Młodzieżówka szwedzkiej Partii Liberalnej wniosła pod obrady i głosowała wniosek o dekryminalizację stosunków seksualnych między rodzeństwem oraz stosunków seksualnych z trupem, argumentując, że prawo nie powinno działać w oparciu o "moralność" lecz o społeczny konsensus, co do tego, co jest "obrzydliwe".

"Jesteśmy organizacją młodzieżową i jednym z naszych zadań jest myśleć o krok dalej", powiedziała lider Liberalnej Młodzieży Cecilia Johnsson w wywiadzie dla szwedzkiej "Aftonbladet".

"Rozumiem, że [kazirodztwo i nekrofilia] może być postrzegana jako niezwykle obrzydliwe, ale przepisy nie mogą się opierać o to, co wydaje obrzydliwe" powiedziała, dodając: "W ogóle nie odpowiadają nam prawa moralne, a aktualne ustawodawstwo nie chroni nikogo".

Ruch twierdzi, że ??seks między zgadzającym się na to rodzeństwem w wieku 15 lat i starszych powinien być dozwolony, i że seks z martwym ciałem również powiniem być dopuszczalny, o ile zmarły wyraził pisemną zgodę przed śmiercią.

"Zmarły powinien zdecydować, co dzieje się z jego ciałem po śmierci, a jeśli zdarza się, że ktoś chce, by przekazać swoje ciało do muzeum lub do badań, to może też chcieć przekazać je komuś za seks, to powinno być w porządku" - powiedziała Johnsson.

Maria Hildingsson, sekretarz generalny Federacji Stowarzyszeń Rodzin Katolickich w Europie, powiedziała dla LifeSiteNews, że propozycja "osiągnęła nowy poziom absurdu w Szwecji".

Stefan Gustavsson, sekretarz generalny Szwedzkiego Aliansu Ewangelicznego, nazywa propozycje kazirodztwa i nekrofilii "logiczną konsekwencją" społeczeństwa, które usunęło naturalny cel seksualności w małżeństwie między mężczyzną i kobietą, i otworzyło się na inne interpretacje, takie jak "małżeństwa" homoseksualne.

"Nie można po prostu powiedzieć, że jest coś nie tak na skrzydle młodzieżówki Partii Liberalnej. Musimy również zdać sobie sprawę, że coś jest źle, gdy my kulturowo mamy taki obraz seksualności, że konsekwentnie dochodzimy do tego rodzaju myślenia o kazirodztwie i nekrofilii"- powiedział.

Seniorzy partii dystansują się od pomysłów młodzieżówki, nazywając ją "głupiutką" i twierdzą, że ich liberalizm "wzbudza wesołość".

 

https://www.lifesitenews.com/news/swedish-liberal-party-youth-wing-passes-motion-to-legalize-incest-and-

Zobacz jak wygląda postęp po szwedzku: