Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

poniedziałek, 17 październik 2016 18:28

Paryż: największe demonstracje robią rodziny

Napisała

Jesteśmy największą siłą bojową we Francji. Żadna partia ani żaden kandydat nie jest w stanie zmobilizować takich tłumów - powiedziała wczoraj w Paryżu na zakończenie demonstracji w obronie rodziny Ludovine de La Roch?re, przewodnicząca ruchu La Manif Pour Tous, który po raz kolejny wyprowadził Francuzów na ulice. Tym razem było ich ponad 200 tys.

W ubiegłych latach obrońcy rodziny gromadzili się w Paryżu kilkakrotnie, aby uniemożliwić legalizację tak zwanych małżeństw homoseksualnych. Teraz spotkali się ponownie w kontekście zaplanowanych na przyszły rok wyborów prezydenckich. La Manif Pour Tous jest ruchem apolitycznym ? w tym sensie, że nie sympatyzuje z żadnym ugrupowaniem ani kandydatem. Domaga się jednak jasnego ustosunkowania się polityków do spraw rodzinnych.

Tym razem chodzi tu nie tylko o kwestie tak zwanych małżeństw jednopłciowych, ale również o kupowanie dzieci poprzez procedurę macicy do wynajęcia, o sztuczne zapładnianie kobiet samotnych, o indoktrynację ideologią gender w szkołach czy w ogóle o prorodzinną politykę państwa. Poparcie dla tych spraw jest w społeczeństwie bardzo wysokie. Jak wykazały na przykład ostatnie badania, 79 proc. Francuzów sprzeciwia się adopcjom dla par jednopłciowych.

kb/ rv

 

http://www.lamanifpourtous.fr/actualites/cp-paris-bleu-blanc-rose-pari-gagne-pour-la-manif-pour-tous/