Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

piątek, 02 grudzień 2016 23:10

Trojanowska: Rząd otwiera się na środowiska LGBTQ

Napisała

- Dajemy prawo wejść do szkół z różnymi treściami, a w żaden sposób tych treści nie kontrolujemy - alarmowała podczas Poranka Wnet Magdalena Trojanowska z organizacji Stop Seksualizacji Naszych Dzieci- W tej chwili ruszyła w szkołach kampania "16 Dni Akcji Przeciw Przemocy ze względu na Płeć" organizowana przez fundację Autonomia - która jest finansowana z ministerstwa oraz przemyca lobbing środowisk LGBT, mówi Magdalena Trojanowska

- Problem polega nie na tym, że jest to kampania, która ruszyła, tylko że rząd prowadzi działania, których konsekwencją jest właśnie to, że tego rodzaju kampanie trafiają do naszych szkół - wyjaśniała.

Jak tłumaczy problem polega na tym, że podczas takich kampanii, środowiska lewicowe forsują poparcie dla homoseksualizmu i transseksualizmu. Orędownikiem tego typu programów jest Unia Europejska, choć możemy się jej sprzeciwić: - Musimy powiedzieć, że Unia nie ma żadnych prawnych mocowań do ingerowania w tego typu etyczne kwestie.

- Dajemy prawo wejść do szkół z różnymi treściami, a w żaden sposób tych treści nie kontrolujemy. Rodzice nie wiedzą, czego dzieci będą uczone w ramach tych działań propagandowych - mówiła.

- Myślę, że stworzyła się bardzo groźna sytuacja. Po pierwsze widać taką zdecydowaną politykę, że rząd zamierza prowadzić dialog społeczny ze środowiskami lewicowymi. Są kwestie, w których nie ma dialogu, które mamy zabezpieczone w konstytucji i tutaj nie chcemy z nikim dialogować. Dlatego głosowaliśmy na ten rząd, a nie inny - podkreśliła.


Jak polski rząd działa w tej sprawie na arenie międzynarodowej?


Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

http://www.radiownet.pl/#/publikacje/trojanowska-rzad-otwiera-sie-na-srodowiska-lgbtq