Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

czwartek, 09 marzec 2017 13:16

PiS wspiera seksualizację naszych dzieci

Napisała

Wywiad udzielony Radiu WNET 9.03.2017
http://www.radiownet.pl/#/publikacje/pis-wspiera-seksualizacje-naszych-dzieci


 Dlaczego organizacje LGBT wchodzą do szkół i promuje się w nich homoseksualizm, a PiS jest na to otwarty? ? w Poranku Wnet pytała Magdalena Trojanowska z organizacji Stop Seksualizacji Naszych Dzieci

PiS podpisał już dwa dokumenty promujące ideologię gender, a w tej chwili idzie trzeci - drugi na forum ONZ,, a w tej chwili idzie trzeci,w którym mówi się o promowaniu ? bez zgody rodziców ? dokonywania aborcji wśród dziewczynek ? mówiła rozmówczyni Krzysztofa Skowrońskiego.

Wcześniej wraz z 28 krajami UE, że taka instytucja jak ekspert do spraw przeciwdziałania przemocy ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową jest nam bardzo potrzebny. Poparliśmy tę rezolucję przed ONZ, gdzie przeszła niewielką większością głosów ? kontynuowała Magdalena Trojanowska.

Zajęcia z edukacji seksualnej wchodzą do szkół z ramienia Ministerstwa Zdrowia. Ministerstwo Zdrowia przeznaczyło 9 mln zł na edukację seksualną, której program pokrywa się z treścią zajęć WDŻ [Wychowanie do życia w rodzinie], poza tym, że nie ma wymagań ani wobec nauczycieli ani wobec programu związanych z WDŻ ? dodała nasza rozmówczyni.

 

{youtube}bbWAJ1-w3AI{/youtube}