5-latek, który w zeszłym roku zgwałcił koleżankę z klasy w dziewczęcej toalecie szkoły średniej w Wirginii, był ubrany jak dziewczyna. Ojciec zgwałconej dziewczyny, Scott Smith przybył na czerwcowe spotkanie rady szkolnej, gdzie próbował opowiedzieć historię swojej córki, lecz został aresztowany za bezprawne uczestnictwo. Przez kilka miesięcy tuszowano sprawę.

W e-mailu z 28 maja nadinspektor hrabstwa Loudoun, Scott Ziegler, powiadomił radę szkolną, że „uczennica twierdziła, że ​​uczeń płci męskiej dokonał na niej napaści seksualnej w toalecie” tego samego dnia. Biuro szeryfa „bada sprawę”, powiedział. Ale na czerwcowym posiedzeniu rady szkolnej Ziegler stwierdził, że „nie mamy żadnych zapisów dotyczących napaści w naszych toaletach” i że „uczeń lub osoba transpłciowa drapieżnik po prostu nie istnieje”.

Zarząd aktywnie rozważał wprowadzenie polityki, która pozwoliłaby uczniom korzystać z łazienek zgodnie z ich „tożsamością płciową”, a nie płcią biologiczną. Rada szkoły zatwierdziła propozycję w sierpniu.

Dzielnica nie zgłosiła majowego gwałtu w statystykach wymaganych przez prawo stanowe, podał The Daily Wire.

Ojciec zgwałconej dziewczyny, Scott Smith przybył na czerwcowe spotkanie rady szkolnej, gdzie próbował opowiedzieć historię swojej córki, ale został aresztowany za bezprawne uczestnictwo.

Stowarzyszenie National School Board Association (NSBA) powołało się później na Smitha w liście do Białego Domu, wzywając do przeprowadzenia federalnych śledztw w sprawie rodziców, którzy odepchnęli lewicową politykę szkolną, porównując ich do krajowych terrorystów.

Prokurator okręgu Loudoun, Buta Biberaj, osobiście postawiła Smitha w stan oskarżenia, podejmując zwykły krok, aby poszukać więzienia dla zasmuconego ojca. Biberaj została wybrana w 2019 r. i znane są jej związki z finansowaniem przez George’a Sorosa.

Dopiero po kilku miesiącach sprawa zaczęła przybierać normalne tory. Gwałciciel został umieszczony w zakładzie. Co najmniej jeden członek rady szkolnej już zrezygnował z powodu skandali.

Fot. Twitter video / Gabriella Borter za: https://www.lifesitenews.com/news/gender-fluid-virginia-boy-who-raped-girl-in-bathroom-sentenced-put-on-sex-offender-list/

Rodzice protestują przeciw Genderowej polityce szkoły.

Na podstawie: https://www.lifesitenews.com/news/gender-fluid-virginia-boy-who-raped-girl-in-bathroom-sentenced-put-on-sex-offender-list/

Autor